Чи можливе переоснащення автомобилю з ГБО 2-го покоління на 4 покоління?

Абсолютно зрозуміло бажання автовласників перейти на більш сучасну систему устаткування, особливо після того, коли прийшло усвідомлення, що установка ГБО 2-го покоління на інжекторний мотор було поганою задумкою, але час назад не відмотати, на жаль.

установка ГБО у Миколаєві

Насправді, відмінностей у цих систем між собою не багато, а саме: балон та трубопроводи, але якщо ті у хорошому стані. А що стосовно редуктора-випарника потрібно буде поміняти на новий, оскільки у 4-му поколінні він відрізняється конструкцією, це також стосується мультиклапана.

Далі, необхідні будуть нові форсунки - по одній під кожен цилиндр та ще потрібно буде придбати електронний блок управління (ЕБУ). До речі, кнопка для салону теж потрібна буде інша.

А вже після переоснащення авто та його налаштування у водія буде лише основне завдання - вчасно заправляти паливом автомобиль. Оскільки система працює автоматично і плюс до всього абсолютно не потрібно з редуктора зливати конденсат.

Однак, якщо Ви володієте автомобілем з карбюраторним типом двигуна, то на жаль, нічого крім ГБО 2 - го покоління на нього неможливо встановити. Хоча, існують випадки, коли на такий тип двигуна все ж виробляють устанавка ГБО 4-го покоління і це можливо, але за умови, що блок циліндрів такої модифікації використовується на інжекторі, а якщо немає, тоді весь мотор потрібно буде оснастити датчиками, а машину - бортовим комп'ютером з прошивками. Правда, вартість подібного переоснащення обійдеться в знатну копієчку.

Ну, а компанія Service Gas в Миколаєві готова надати послуги з установки, регулювання і налаштування газобалонного обладнання будь-якого покоління. Чекаємо вас за адресою: м.Миколаїв, вул. Китобоїв 2/7.

Service Gas - найкраща команда професіоналів в Миколаєві!

 29.07.2021
 (27 переглядів)
Розрахунок економії палива