Плюси в установці ГБО 7 покоління

Плюси в установці ГБО 7 покоління

Голландська компанія Vialle в березні месяце2019 року представила світові ексклюзивний апарат 7 покоління Direct Blue. Цей новий агрегат здійснює уприскування скрапленого газу прямо в циліндри, при цьому регулювання двигуном залишається не змінним. Нове ГБО Direct Blue не змінює характеристики керування автомобілем та не знижує ефективність роботи двигуна. Така система ще не сильно відома і затребувана на ринку, проте відгуки про це покоління ходять хороші.

установка ГБО

Наскільки вигідна система ГБО 7 покоління

Газова система нового покоління несе в собі такі плюси як:

  • Легкий монтаж обладнання;
  • Відсутня потреба в модернізації бензинового насоса високого тиску;
  • Система ідентична Q-поколінню STAG (множник);
  • Підтримка двигунів з двома форсунками (multi + direct);
  • Спрощений сервіс системи.

Нове обладнання може робити впорскування палива в двох варіантах рідкому і пароподібному. Цей підхід вважається сучасним на відміну від усіх наявних автогазових систем.

Новітня ГБО система 7-го покоління STAG 500 DIS від компанії АС відмінно підходить для двигунів з безпосереднім уприскуванням бензину, але вона може і відмінно підлаштуватися під інші типи двигунів - мабуть це найкраще нововведення на сьогодні.

Зараз безліч виробників автомобілів стали більше випускати двигуни, які використовують одночасно безпосередній і рівномірний уприскування палива. І до недавнього часу це було по істині викликом для виробників газового обладнання. Сьогодні обладнання STAG 500 DIS є єдиним ГБО в світі, яке може працювати в таких системах.

Так які ж плюси в установці ГБО 7 покоління?

Система нового покоління має свій принцип роботи, який допомагає двигуну працювати тільки на газовому паливі, без участі бензину. Все тому, що газ подається в двох фазах одночасно (рідка і газоподібна), а це допомагає уникнути будь-яких неполадок, які були властиві установці VI-го покоління. Нове ж обладнання підходить для двигунів, що мають систему уприскування бензину двома форсунками.

Однак, основним і заключним плюсом в установці ГБО 7 -го лежить: спрощена установка і калібрування. Ці процедури майже схожі з системами 4 покоління: немає потреби в модернізації насоса високого тиску, для установки використовуються звичайні комплектуючі: трубки з термопластика, редуктор, форсунки, електромагнітні клапани і безпосередньо сам балон.

Потрібно розуміти, що висока вартість такого обладнання - основний її мінус. Оскільки, установка ГБО Direct Blue буде коштувати майже в два рази дорожче, ніж установка обладнання 4 покоління.

Але якщо згадати основні переваги системи, то висока цінова політика цілком виправдана. Звичайно, якщо постійно користуватися авто, тоді ГБО 7-го покоління зможе окупитися приблизно на протязі 2-3 років. І тільки потім, вона допоможе Вам зрозуміти наскільки значна економія коштів, які зазвичай доходять до десятків тисяч гривень на рік.

 05.06.2021
 (33 переглядів)
Розрахунок економії палива