Реєстрація ГБО в Україні 2021 році. Нові правила оформлення ГБО на авто

Якщо є можливість заощадити, то не варто її випускати. Встановлювати ГБО на авто не соромляться навіть забезпечені люди, у яких є найдорожчі іномарки. Після установки газобалонного обладнання необхідно перереєструвати автомобіль. Суть процедури полягає в тому, що потрібно документально довести, що після переобладнання транспортний засіб відповідає всім вимогам безпеки дорожнього руху та запевнити це документально. Для цього видається нове свідоцтво про реєстрацію, з даними про внесення змін до конструкції.

Сертифікація проводиться у відповідних органах, а сам документ робиться 1-2 дні. Сертифікат відповідності отримують в органах сертифікації, а його вартість становить від 2000-3000 грн.

Документи, які необхідно пред'явити в Сервісний центр МВС для реєстрації ГБО в 2021 році:

  • паспорт власника автомобіля, його ІПН код;
  • акт прийому-передачі авто (видає СТО, яке встановлювало ГБО);
  • свідоцтво про погодження конструкції (видає СТО);
  • сертифікат відповідності;
  • наказ керівника підприємством про призначення відповідальної особи (тільки для юросіб).

Вартість сертифікації оплачується в місці проведення сертифікації. Для перевірки необхідно надати автомобіль, де було встановлено ГБО. Установка ГБО повинна бути проведена відповідно до ТУ У 45.2-3274809648-002:2019. Якщо будуть виявлені відхилення, то сертифікація буде вважатися не пройденою, а транспортний засіб буде відправлено на доопрацювання.

Вартість заміни техпаспорта становитиме 480-500 грн.

Якщо ви зважилися встановити газ на авто, рекомендуємо звернутися в сервісні центри Сервіс Газ, і ми не тільки якісно і швидко встановимо газ на авто, а й допоможемо з оформленням документів.

Розрахунок економії палива