Встановити газ на авто сьогодні - необхідність чи реальна економія?

Тільки за останні кілька місяців ціни на паливо в Україні істотно впали. Автовласники губляться в здогадках, що це?

Передвиборча милостиня від нашої влади, курс долара або нарешті все стабілізувалося. Говорити про стабільність в нашій країні, все одно, що пересувати вилами по воді. Начебто все налагоджується, але тут відкривається новий вир.

Зміст статті:

  • Газ на авто реальна економія?
  • Плюси установки ГБО на авто
  • Мінуси установки газобалонного обладнання
  • Де можна встановити газ на авто в Миколаєві?

1. Газ на авто - реальна економія?

На багатьох автозаправках можна побачити цілком приємні ціни на бензин. І в цей же час серце радіє, що і вартість газу на авто становить в середньому 12 грн. Можна, користуючись моментом накупити, що називається, про запас, але, на жаль, це неможливо.

У підсумку, виходить, що ті водії, які вже встигли поставити газ на авто, цілком можуть собі дозволити утримувати транспортний засіб без удару для гаманця. В цьому і є головний сенс установки газобалонного обладнання. Вклавши один раз певну суму за установку газу на авто, вибравши найкращий комплект газового обладнання, далі можна економити цілком пристойні гроші.

Зараз, коли ціни на газ на автозаправках впали, економія стала ще більш відчутною. Так що, якщо ви до сих пір сумнівалися в тому, чи варто встановлювати ГБО на авто, подивіться на циферблати автозаправок. Різниця бензину і газу вполовину менше. Вже виїжджаючи з сервісного центру, можна починати економити на поїздках на авто.


Установка ГБО - плюси та мінуси

2. Плюси установки ГБО на авто

Перша і головна причина чому автовласники встановлюють ГБО це економія. Після установки можна економити до 50% на паливі. Погодьтеся, це суттєвий плюс до сімейного бюджету.

Робота двигуна стає більш плавною, так як пропан-бутанова суміш прогорає в циліндрах довше, а навантаження на коленвал і циліндропоршневу групу значно менше. Не знаючі водії починають оскаржувати цей пункт, але як показує практика автовласників, які вже їздять на газу, двигун дійсно працює краще.

Збільшується ресурс двигуна за рахунок того, що зменшуються навантаження на основні деталі мотора. Двигун може пропрацювати до 200 000 км довше.

Збільшується запас ходу, адже після установки газу у вас тепер буде кілька джерел палива. Якщо закінчився один вид палива, можна перейти на інший вид палива. Перехід відбувається автоматично в залежності від покоління ГБО. Тим самим відстань без дозаправки збільшується вдвічі. Можна їздити на далекі відстані і не боятися, що в самий невідповідний момент закінчиться паливо.

Ви дбаєте про екологію навколишнього середовища. Установка ГБО більш екологічна, ніж ДВС, так як склад пропану і бутану чистіше бензину. У ньому практично відсутня сірка і свинець. Таким чином, ви допомагаєте зробити планету чистішою. У багатьох країнах Європи поступово забороняють авто з ДВС і переходять на газ або електромобілі.

Продати машину з встановленим ГБО можна в рази вигідніше, адже це ваше вигідне капіталовкладення в транспортний засіб, який при продажу повністю окупається.


Установка ГБО - плюси та мінуси

3. Мінуси установки газобалонного обладнання

Вартість установки ГБО в Миколаєві може спочатку налякати автовласника, адже відразу викласти досить велику суму грошей буде достатньо накладно. Однак, вважаючи, скільки зможеш заощадити потім, то вигода очевидна. Уже менше, ніж через півроку система повністю окупає себе.

Для водіїв, які не можуть відразу оплатити установку ГБО в сервісних центрах Сервіс Газ пропонується кредит або розстрочка на вигідних умовах. Влазити в кредити, звичайно, не хочеться, але це така покупка, яка цілком себе окупає.

Установка ГБО вигідна тим, хто активно користується автомобілем. Якщо ви не часто користуєтеся особистим транспортним засобом, то установка газу може себе не окупити.

Місця в багажнику буде менше, за рахунок того, що потрібно помістити в нього газовий балон. Однак майстри навчилися так розміщувати балон, що його практично не видно і він не займає багато місця. Стандартний тороідальний балон має габарити запаски.


Установка ГБО - плюси та мінуси

4. Де можна встановити газ на авто в Миколаєві?

У сервісних центрах Сервіс Газ працюють кваліфіковані фахівці, які працюють з газовим обладнанням європейського виробництва. До того ж, в комплекс послуг входить оформлення всіх супутніх документів. Про це теж подбають наші співробітники.

Наші сервісні центри знаходяться в Одесі, Чорноморську і Миколаєві. Приїжджайте на наше СТО в Миколаєві за адресою вулиця Китобоїв 2/7 і поставте всі питання.

Всього кілька годин, і ГБО на авто в Миколаєві встановлено!

Рекомендуємо подивитися відео:

Час для дії - дій прямо зараз!


 14.01.2021
 (65 переглядів)
Розрахунок економії палива