Установка ГБО в Миколаєві

Ми - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Миколаєві на найвищому професійному рівні.

bmw

Ми пропонуємо Вам виключно тільки ті види систем, (різних виробників і з різних цінових категорій, якщо це буде можливим), в яких ми впевнені, що вони будуть коректно обслуговувати Ваш автомобіль.

Своєю репутацією ми гарантуємо Вам, що вибір, який ми допоможемо Вам зробити, буде для Вас правильним. Ми візьмемо за нього свою відповідальність, і він буде охоплений нашою спільною гарантією на переобладнання автомобіля.

 

ВСТАНОВЛЕННЯ ГАЗОБАЛОННОГО ОБЛАДНАННЯ НА АВТО

Ми гарантуємо Вам, що в своїй роботі застосовуємо тільки надійні компоненти і додаткові матеріали найвищої якості, сертифіковані в західній Європі.

Хочу звернути Вашу увагу на те, що якісно інший рівень установки газобалонного обладнання, щодо інших установників, має на увазі те, що наші послуги не можуть коштувати дешево. Але все ж це обійдеться дешевше, ніж подальша переробка всієї системи після дешевої установки ГБО у псевдо-фахівців.

Інтернет рясніє дешевими рекламними пропозиціями, наповнені тільки безграмотністю криворуким і не акуратним монтажем, (на проведення якого досить 3-4 годин). Застосовують низькоякісні компоненти і використовують низькооплачувану працю працівників з вкрай низькою кваліфікацією.

Ми заробляємо і підвищуємо наш досвід і знання з першого дня практики і по сьогоднішній день. Ми є локальними технічними консультантами кількох європейських виробників і імпортерів.

Розрахунок економії палива