У яких випадках варто ставити газ на авто?

Сьогодні газобалонним обладнанням в автомобілі нікого не здивуєш. Ви ще не встановили газ на авто в Миколаєві? Тоді розберемося, в чому перевага ГБО і чи варто його встановлювати взагалі. ГБО - це газобалонне обладнання, яке встановлюють в транспортних засобах з двигунами внутрішнього згоряння. Додаткове обладнання дозволяє подавати в ДВС паливо в газоподібній формі. Автовласники, які вже встановили собі газ, стверджують, що економія на паливі досягає до 50%!
Зміст статті:
   1.На які автомобілі можна встановити ГБО?
   2. Які покоління ГБО існують і яке краще вибрати?
   3.Кому варто встановити газ на авто?
   4. Де можна встановити 4-е покоління ГБО в Миколаєві?
1.На які автомобілі можна встановити ГБО?
На газ можна перевести як бензинові, так і дизельні автомобілі. Однак установка ГБО на дизель зустрічається дуже рідко, так як, по суті, дизель вже набагато економічніше, ніж бензин. Сучасні ГБО можна без проблем інсталювати на практично будь-який двигун незалежно від його типу і системи упорскування. Самі виробники зацікавлені в тому, щоб розробляти нові технології з метою розширити можливості газового обладнання. Якщо на якомусь СТО вам скажуть, що на ваш автомобіль не можна встановити газобалонне обладнання, то це буде говорити лише про те, що тут працюють некомпетентні співробітники. Серед головних причин відмови можуть бути озвучені конструктивні особливості двигуна, складні системи подачі пального та інші фактори і це лише підтверджує, що професіоналізм обраних вами установників не досяг досконалості. В такому випадку краще звернутися до іншого сервісного центру.

Газифікуватися можуть навіть гібридні і дизельні мотори. Винятки з правил становлять кілька ситуацій:

 • Багатоциліндрові ДВС, встановлені на баварських BMW і Мерседес- Бенц , випущених з конвеєра в Штутгарті.
 • Певні двигуни автомобілів Lexus з Японії.
 • Деякі автомобілі, завезені з США.
 • Ексклюзивні автомобілі і новітні моделі.
 • Двигуни з подвійним інжектором.

 • 6-ти циліндрові двигуни, обладнані двома форсунками уприскування на кожен циліндр. Кожна форсунка має свого часу спрацьовувати і дозувати паливо. Складність установки ГБО полягає в алгоритмі спрацьовування. Поки для таких авто немає універсальної програми впорскування газу. Навіть при примусовій спробі встановити газове обладнання, бортовий комп'ютер просто не дасть двигуну коректно працювати.


  На щастя, такі двигуни встановлювалися лише на небагатьох модифікаціях японського Lexus GS, випуску середини 2000-х років і Toyota , призначених для внутрішнього ринку Японії. Тому, при покупці уживаної «Тойоти» або « Lexus GS» з перспективою переходу на ГБО, потрібно звернути увагу на даний нюанс.


  2. Які покоління ГБО існують і яке краще вибрати?


  Існує кілька поколінь ГБО від 1-го до 6-го.

  На сьогоднішній день ГБО 1-го покоління заборонено встановлювати, так як воно не є екологічним . ГБО 1 і 2 поколінь підійдуть тільки для карбюраторних двигунів.

  2-е покоління ГБО встановлюють на авто, які були випущені до 2000 року. 3-е покоління ГБО часто можна зустріти на авто, які пригнали з інших країн, а в Україні установкою таких систем практично ніхто не займається

  4-е і 5-е покоління ГБО найбільш популярні в Україні.

  4-е покоління дає можливість заощадити до 50% при зниженні потужності всього на 2-10%. Крім того, у двопаливного транспортного засобу набагато менше шансів залишитися на дорозі з порожнім баком. ГБО 4 покоління вважається найбільш оптимальним варіантом, що забезпечує автомобіль такими експлуатаційними характеристиками як оптимальна потужність і економічність.

  Переваги ГБО 4-го покоління вже оцінили багато автолюбителів. Використання варіатора кута випередження запалювання дає можливість знизити втрати потужності двигуна під час роботи на газу . Впорскування газу форсунками, керованим мікрокомп'ютером, забезпечує більш економну витрату палива. Легкість і плавність управління транспортним засобом практично не відрізняється від роботи на бензині.

  Відмінною рисою 5-го покоління ГБО є те, що газовий редуктор оснащений принципово новою конструкцією. Використання без мембранної технології забезпечує постійний тиск редуктора, завдяки чому майже вдвічі збільшується термін служби обладнання і приблизно на 10% - потужність машини. Таким чином, авто з ГБО здатне рухатися значно швидше, використовуючи менше газу. Для заправки балонів ГБО 5 покоління використовуються пропан і бутан.

  ГБО 5-го покоління має надшвидкісні форсунки, просунутий газовий блок управління, підвищену зручність експлуатації.

  Значно покращена конструкція позитивно впливає на потужність мотора і ніяк практично не відрізняється від процесу споживання бензину. З цього випливає висновок, що газобалонне обладнання 5-го покоління змогло практично повністю повторити роботу бензинової системи, проте з багатьма перевагами, економія серед яких посідає перше місце.

  Паливо, яке надходить в двигун з ГБО 5 покоління, не змішується при нагріванні з повітрям, як це було раніше, а значить не містить зайвих частинок сміття і пилу, що робить процес його згоряння максимально якісним і результативним. Чистота палива гарантує довговічність і справність деталей, а також високий ступінь захисту двигуна від сторонніх скупчень і сміття.


  3.Кому варто встановити газ на авто?

  Отже, відповідаємо на головне питання статті: "Кому вигідно ставити ГБО на авто?"

  Тим автолюбителям, хто автомобілем користується регулярно і активно. В такому випадку установка і саме обладнання може окупитися вже через кілька місяців.

  • Якщо ви не плануєте змінювати авто найближчі 3 роки.
  • Якщо витрата вашого авто більше 10 л бензину на 100 км.
  • Якщо гарантія на ваше авто вже закінчилася і є бажання економити більше.
  4.Где можна встановити 4-е покоління ГБО в Миколаєві?

  Отже, якщо ви хочете встановити газобалонне обладнання в Миколаєві недорого, то запрошуємо в наш сервісний центр Сервіс Газ Миколаїв. Ми встановлюємо газ на всі сучасні типи двигунів - від звичайних 4-циліндрових до оппозітних і турбованих авто. У нас можна встановити газ на авто за найнижчими цінами з гарантією якості як на нашу роботу, так і на саме обладнання.

  У Миколаєві наш сервісний центр знаходиться за адресою вулиця Китобоев 2/7. Якщо з'явилися питання, ви можете зв'язатися з нами за телефонами +38 (063) 735-22-88 або +38 (066) 735-22-88, а також у формі зворотного зв'язку на сайті. Почніть заощаджувати на паливі вже сьогодні!

 06.05.2020
 (75 переглядів)
Розрахунок економії палива