Замінити фільтр грубої очистки в колбі LPG газ (330213L000) швидко і якісно в сервісних центрах Сервіс Газ Миколаїв

Задача паливного фільтра - захищати паливну систему автомобіля від утворення твердих частинок, вологи та інших забруднень. Застосування паливного фільтра дозволяє значно поліпшити якість палива.

Знайти паливо, в якому чистота і число октанового числа будуть відповідати встановленим нормам практично неможливо. Зробити паливо чистішим можна, встановивши фільтр паливний автомобільний. Цей вузол йде в заводській комплектації кожного автомобіля, але з часом буде потрібна заміна паливного фільтра на новий.


Заміна фільтра грубої очистки в Миколаєві

Як влаштований паливний фільтр?

Паливні фільтри відрізняються по чистоті очищення - фільтри грубої очистки і фільтри тонкого очищення. Конструктивно вони можуть розташовуватися як в паливному баку, так і поза ним.

Пристрій грубої очистки встановлюють в горловину бака і фільтрують тільки великі частки бруду невідповідної якості. Фільтри тонкого очищення встановлюють між баком і двигуном.

Конструкція повинна відповідати паливній системі автомобіля:

  • Для карбюраторної системи фільтр палива виробляють в прозорому корпусі. Це дає можливість легко контролювати ступінь його забруднення.
  • Інжекторний паливний фільтр забезпечує більш якісну очистку, і його вартість з усіх фільтрів найвища.
  • Для дизельного двигуна існує спеціально розроблений фільтр, так як обладнання дизеля відрізняється особливою чутливістю до якості палива.

Якщо вчасно не поміняти паливний фільтр, то це може привести до забруднення системи і навіть потрапляння частинок бруду в камеру згоряння.

Паливний фільтр на Hyundai (Хундай ), KIA (КІА) це запчастина від оригінального виробника, яка має оптимальні характеристики для даних автомобілів.


Заміна фільтра грубої очистки в Миколаєві


Характеристики Фільтри палива грубої очистки в колбі LPG газ (330213L000)

Тип техніки Легковий автомобіль
Тип запчастини Оригінал
Виробник Hyundai / Kia / Mobis OE
Країна виробник Південна Корея
Вид палива газ
код запчастини 330213l000


Де можна поміняти фільтр грубої очистки на Hyundai (Хундай ) і KIA (КІА) газ в Миколаєві?

Швидко і якісно замінити фільтр грубої очистки на Hyundai (Хундай) і KIA (КІА) в Миколаєві можна в сервісному центрі Сервіс Газ Миколаїв. Наші співробітники підберуть потрібну запчастину на ваше авто і здійснять заміну максимально швидко і якісно.

Не затягуйте з заміною фільтрів, щоб не нашкодити своєму автомобілю.

Телефонуйте і приїжджайте!


 03.02.2021
 (83 переглядів)
Розрахунок економії палива